zaczytaj się

STRONA GŁÓWNA

TY TEŻ MOŻESZ OBDAROWAĆ WYJĄTKOWĄ OSOBĘ WYJĄTKOWYM PREZENTEM!

ZAMÓW WIERSZ OKAZJONALNY
I PODARUJ NIESAMOWITE CHWILE ZAKLĘTE W SŁOWACH!

DAJ SIĘ ZACZYTAĆ! I PODAJ DALEJ…

Wierzę, że niewielkim wysiłkiem uważności, koncentracji na danym zadaniu i poświęcenia niewielkiej ilości czasu, jesteśmy w stanie stworzyć z każdej okazji wyjątkowe wydarzenie, pełne niezapomnianych emocji i niezwykłych wspomnień. Zachęcam wszystkich do  tworzenia historii zaklętych w rytmach treści, do kreowania wierszy okolicznościowych, tych radosnych, wzruszających, pamiątkowych.

Ani ja, ani moi bliscy nie wyobrażamy sobie uroczystości bez przygotowanego na tę okazję wiersza! To już taka tradycja, którą chcę szerzyć i  przekazywać dalej. Tobie też! Spróbuj, na pewno ci się uda. Poczujesz tę satysfakcję i dumę gdy osoba obdarowana, wdzięczna, zaskoczona nie będzie mogła znaleźć słów by wyrazić swoją radość. Będzie się wzruszać za każdym razem gdy wróci do sprezentowanych strof, będzie czytać między wierszami najbardziej pozytywną wersję siebie i ciebie. Zapewniam Cię… nie ma lepszego prezentu jak ta niezwykła chwila zaklęta w słowach…

Jeśli jednak nie czujesz się na siłach lub chwilowo opuściła cię wena tudzież zwyczajnie nie masz czasu – pamiętaj że masz mnie, ja ci pomogę.

 


ZAMÓW spersonalizowany WIERSZ
na wyjątkowy PREZENT dla WYJĄTKOWEJ osoby!