zaczytaj się

STRONA GŁÓWNA

DAJ SIĘ ZACZYTAĆ! I PODAJ DALEJ…

Wierzę, że niewielkim wysiłkiem uważności, koncentracji na danym zadaniu i poświęcenia niewielkiej ilości czasu, jesteśmy w stanie stworzyć z każdej okazji wyjątkowe wydarzenie, pełne niezapomnianych emocji i niezwykłych wspomnień. Zachęcam wszystkich do  tworzenia historii zaklętych w rytmach treści, do kreowania wierszy okolicznościowych, tych radosnych, wzruszających, pamiątkowych.

Ani ja, ani moi bliscy nie wyobrażamy sobie uroczystości bez przygotowanego na tę okazję wiersza! To już taka tradycja, którą chcę szerzyć i  przekazywać dalej. Tobie też! Spróbuj, na pewno ci się uda. Poczujesz tę satysfakcję i dumę gdy osoba obdarowana, wdzięczna, zaskoczona nie będzie mogła znaleźć słów by wyrazić swoją radość. Będzie się wzruszać za każdym razem gdy wróci do sprezentowanych strof, będzie czytać między wierszami najbardziej pozytywną wersję siebie i ciebie. Zapewniam Cię… nie ma lepszego prezentu jak ta niezwykła chwila zaklęta w słowach…

Jeśli jednak nie czujesz się na siłach lub chwilowo opuściła cię wena tudzież zwyczajnie nie masz czasu – pamiętaj że masz mnie, ja ci pomogę.

ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE

ZAMÓW KALENDARZ MOCY 2019
Z WIERSZAMI BUDZĄCYMI ŚWIADOMOŚĆ

Kalendarz ścienny A3, 12 stron, inspiracje na każdy miesiąc!

Podkreśl swą oryginalność 
ZAMÓW spersonalizowany WIERSZ na wyjątkowy PREZENT!